
3-10 Days
ΡΟΚΑ 10/35 ΜΜ ΛΕΥΚΟ 100 ΤΕΜ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-48014
2.18€
Ex Tax: 2.18€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΟΚΑ 10/35 ΜΜ ΛΕΥΚΟ 100 ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +75°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,158kg |
| Νούμερο Προϊόντος | 10\35 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυαιθυλένιο & Ατσάλι/ PE & Steel |
| Ύψος | 12mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
